logo-new@4x.png

אנחנו הליכודניקים החדשים. אנחנו פה כדי לקדם את האג׳נדה הליברלית-דמוקרטית בליכוד, ולדאוג להיות קול גאה ותקיף של מעמד הביניים.

המלצת ל"ח לפריימריז יו"ר ליכוד 2019

בימים האחרונים התנהלו במטה דיונים קדחתניים הנוגעים להמלצתנו בפריימריז לראשות התנועה בין גדעון סער לבנימין נתניהו.

על פניו, ההחלטה פשוטה.

 

בנימין נתניהו השחית את כל שדרת השירות הציבורי עם "נאום המתנות", הוא נאשם בשלושה כתבי אישום פליליים חמורים על מעשים אותם ביצע מכסא ראש הממשלה, והוא במתקפה פתוחה ומתמדת נגד כוחות אכיפת החוק. כוחות שהאמון בהם הוא הדבק המחזיק אותנו כחברה.

יותר משמדינת ישראל נגד בנימין נתניהו, בנימין נתניהו הוא נגד מדינת ישראל.

גדעון סער הוא היחיד שהעז לצאת כנגד בנימין נתניהו, והוא זוהר כאלף שמשות ליד שאר 30 אנשי הסיעה שבחרו בנאמנות אינטרסנטית, שאופיינית למשטרים טוטליטריים בהם פולחן האישיות של המנהיג גובר על כל שאר הדברים: הערכים עליהם הוקמה מדינת ישראל, חוקת הליכוד, וטובת האזרחים.

את זה אי אפשר לקחת ממנו.

מצד שני, גדעון סער אחראי לכמה דברים שאנחנו לא יכולים לסמוך עליהם את ידינו:

החמור מכולם:

הכנסת עמותות הדת למערכת החינוך הממלכתית, ושינוי לרעה במערך לימודי האזרחות.

כפי שנתניהו אחראי לקריסת האמון במערכת המשפט, אנו תופסים את סער כאחראי לתחילת קריסת מערכת החינוך הממלכתית ככזו המקנה לילדים ערכים של דמוקרטיה, הומניזם, קידמה ומדע, והזמנה של כוחות פסאודו חינוכיים משיחיים לבתי הספר שאין בינם ובין הערכים עליהם קמה המדינה דבר וחצי דבר.

עם זאת, יכולנו, אולי, לחיות עם חטאי העבר של מר סער, אלמלא חטאי ההווה שלו:

במשך קמפיין בחירות שלם, לא אמר גדעון סער מילה אחת ערכית בנושא השחיתות שפשתה במדינה ובמפלגה.

במקום להגן על מערכת המשפט ואכיפת החוק, הוא העדיף להצטרף למתקפה.

במקום להוקיע את השחיתות ואת הרעיון שנאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים יכול לעמוד בראש המפלגה והמדינה, הוא בחר בקמפיין תועלתני שלא נוקט עמדה חינוכית או מנהיגותית, וכל מה שהוא נתלה בו הוא היכולת הנטענת שלו להביא יותר מנדטים "לגוש" מנתניהו.

בעינינו מי ששותק לנוכח שחיתות בעמדת הנהגה, אשם רק נימה פחות מהמושחת עצמו, שלא לדבר על ההצעה המבישה, למנות לנשיא את נתנהיו הנאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים.

אנחנו לא מתעניינים בגוש. אנחנו מתעניינים בליכוד. השותפים הטבעיים בעינינו לא נמצאים בש"ס וביהדות התורה, הם בטח לא בבית היהודי, ביתם החדש של בן גביר והכהניסטים. השותפים הטבעיים האמיתיים נמצאים במפלגות הציוניות.

למרות פניות חוזרות ונשנות מאיתנו אליו, גדעון סער לא הסכים להגיד אמירות ערכיות פשוטות ומובנות מאליהן לכל אדם ישר ובעל יושרה.

לצערנו, אין בבחירות הללו מנהיג שעליו נוכל לסמוך את ידינו בלב שלם,

ואנחנו ממליצים למתפקדינו ומתפקדותינו לעשות איש ואישה לפי מצפונו ומצפונה, בתקווה שבקרוב נזכה למנהיגים שראויים לקבל את תמיכתנו, לא משנאת המן, אלא מאהבת מרדכי.

ועוד משפט בעניין המנהלת, ההדחות הלא חוקיות של מאות מצביעים וההתעקשות לשלוח 20 אלף אנשים להצביע בסניפים מרוחקים: מדובר בטקטיקה של דיכוי הצבעה ומצביעים, של מפלגה שאיבדה את הדרך והדמוקרטיה. ואנחנו אלה שנתקן אותה. כולנו. יחד.

אם אתם לא מצביעים, תפקדו היום חבר או חברה, אם כבר פקדתם, הכנסו לBEACTIVE של הליכודניקים החדשים, ותמכו בתרומה מתחדשת חודשית של עשרה שקלים. זה יאפשר לנו להגיש עתירות לבתי המשפט, לשמור שאמצעי התשלום של כולכם יהיו מעודכנים, ולעשות קמפיין התפקדות ALWAYS ON.

הפשיסטים והמושחתים כבר הפסידו. הם פשוט עוד לא יודעים את זה.

 

בהצלחה לכולנו.

תודה, ועד הניצחון.

מה עושה מי שקיבל מכתב הדחה?

1. מי שקיבל מכתב בשבועיים שלפני סגירת הספר וטרם ביקש שימוע - יוכל להצביע.

2. מי שקיבל מכתב בשבועיים שלפני סגירת הספר וביקש שימוע אך טרם התקיים - יוכל להצביע

3. מי שקיבל מכתב בשבועיים שלפני סגירת הספר וביקש שימוע, התקיים והורחק - לא יוכל להצביע

4. מי שקיבל מכתב בשבועיים שלפני סגירת הספר וביקש שימוע שהתקיים, אך טרם קיבל תשובה בכתב - אם לא ניתנה החלטה עד לסגירת הספר, יוכל להצביע

5. מי שקיבל מכתב בשבועיים שלפני סגירת הספר וביקש שימוע שהתקיים והוחלט לא להרחיקו - יוכל להצביע

6. מי שקיבל מכתב יותר משבועיים לפני סגירת הספר ולא ביקש שימוע ולא קיבל הודעה רשמית על הרחקתו - לא יוכל להצביע, לא ביקש שימוע במועד

7. מי שקיבל מכתב יותר משבועיים לפני סגירת הספר ביקש שימוע אך זה טרם התקיים, כיוון שהמנהלת הציעה מועד רחוק - יוכל להצביע

8. מי שקיבל מכתב יותר משבועיים לפני סגירת הספר ביקש שימוע אך זה טרם התקיים כיוון שלא נמצא מועד מוסכם - יוכל להצביע אם המינהלת הסכימה לדחות את השימוע בשל קשיי תיאום.

9. מי שקיבל מכתב יותר משבועיים לפני סגירת הספר ביקש שימוע שנקבע בצורה חד צדדית ולא יכל להגיע אליו, או להתכונן אליו כראוי - אם מועד השימוע כבר חלף/התקיים שימוע - לא יוכל להצביע, ניתן לנסות לבקש סעד פרטני.

10. מי שקיבל מכתב יותר משבועיים לפני סגירת הספר, ביקש שימוע שהתקיים, אך טרם קיבל הודעה רשמית על החלטה. אם לא ניתנה החלטה עד לסגירת הספר, הוא יוכל להצביע.

11. מי שקיבל מכתב יותר משבועיים לפני סגירת הספר, ביקש שימוע, שהתקיים בצורה לא הוגנת (ראיות לא נשלחו, לא ניתן זמן נאות להתכונן וכד') - אפשר לנסות לקבל סעד פרטני.

רוצים לעזור לנו להחזיר את הערכים לליכוד?

אנחנו הליכודניקים החדשים, הלובי הליברלי דמוקרטי בליכוד, ובאנו לדאוג שהאינטרסים של מעמד הביניים הדמוקרטי הליברלי שומר החוק יבואו לידי ביטוי במפלגה (ובמדינה) שלנו, שנחמסה על ידי קבוצות אינטרס קטנות וכוחניות, ועל ידי אנשים מושחתים ונאשמים בפשעים חמורים.

האנשים שנגדם באנו להיאבק מרגישים את כסאותיהם רועדים, והם נאבקים נגדנו בכל האמצעים העומדים לרשותם (ויש להם אמצעים, ברוך השם). 

הם שולחים משטרת מחשבות לחפש "ראיות" ל"חוסר נאמנות" אצל מתפקדינו, הם ביטלו את ההתפקדות המקוונת (כי פקדנו דרכה מאות אנשים בכל חודש), הם עורכים "משפטי שדה" כדי להרחיק את מתפקדינו מהליכוד, בשיתוף מנכ"ל התנועה, איש המחשבים של שרה נתניהו לשעבר, היועמ"ש, הדיינים ב"בית הדין" של הליכוד ויו"ר וועדת הבחירות.


חשוב להדגיש: אנחנו מנצחים. למרות כל הפעולות נגדנו, אנחנו עדיין הכוח הגדול והמאורגן בליכוד, אבל כדי להמשיך לנצח, אנחנו צריכים כסף.

למה דרוש הכסף? למאבק משפטי נגד מנהלת הליכוד שמרחיקה את מתפקדינו, כדי לעשות קמפיין התפקדות ALWAYS ON בפייסוש ובגוגל שיגדיל את מספר המתפקדים שלנו באופן תדיר וקבוע (ושייאש סופית את הכוחות שנגדנו) וכדי להפעיל CALL CENTER שידאג שכל מתפקדינו בסטטוס 1 (מאוכשרים ומשלמים) כדי שבבוא יום פקודה, כולנו נוכל להכריע את גורל המפלגה והמדינה לטובה. 

כדי להצליח לעשות את זה, אנחנו צריכים תקציב קבוע של 25-45 אלף ש' בחודש. הסכום הזה אולי נראה גדול, אבל הוא אפילו לא חצי מהמשכורת החודשית הקבועה של מנכ"ל הליכוד, שלא לדבר על עשרות האנשים האחרים המשתתפים במאבק נגדנו על חשבון משלם המיסים ועל חשבון כספי המתפקדים:  היועמ"ש, הדיינים ב"בית הדין", עובדי מצודת זאב, הח"כים והשרים והצוותים שלהם. 

מה לא נעשה בכסף? לא ניתן משכורות. אנשי הליכודניקים החדשים עובדים בהתנדבות. כן נשלם לספקים. כן נשלם לעורכי דין. כן נשלם לגוגל ופייסבוק. 

אם 2500 איש ייתנו כל אחד 100 שקל שנתי? ננצח. אם 100 אנשים ייתנו כל אחד 2500? גם ננצח. 

אנחנו חייבים לקחת מהמושחתים והפשיסטים את התקווה שהם יוכלו אי פעם להביס אותנו. ובשביל זה אנחנו צריכים אתכם. 

הליכודניקים החדשים. עד הניצחון.  

עקבו אחרי הטוויטר שלנו לעדכונים חשובים ופרסומים

  • Twitter - White Circle